Sen znacząco wpływa na stan naszego samopoczucia. Wybierajmy pościel tak aby była przyjemna dla ciała i oka. Oprócz odpowiedniego materiału, z którego wykonana jest pościel należy wziąć pod uwagę również walory kolorystyczne, estetyczne. Spójna całość sprawi, że nasza sypialnia nabierze odpowiedniego uroku. Pościel możemy dopierać w zależności od stylu w jakim została urządzona sypialnia tj. w stylu loftowym, skandynawskim, industrialnym czy też klasycznym.
Przy wyborze pościeli należy zwrócić uwagę na walory dotykowe tkaniny, z której jest wykonana tj. ciepło, zimno, jej miękkość oraz przytulność.
Pościel bawełniana
Najczęściej wybierana jest pościel wykonana z bawełny. Jest to materiał naturalny, dzięki czemu skóra oddycha i się nie poci. Pościel bawełnianą łatwo się pierze, natomiast jest podatna na gniecenie, dlatego po każdym praniu zaleca się prasowanie.
Wśród tkanin bawełnianych wyróżniamy: jersey, perkal, flanelę, satynę, korę, adameszek, batyst, makosatynę.
Oprócz pościeli wykonanych z tkanin bawełnianych dostępne są również pościele wykonane z lnu, wełny, jedwabiu, mikrofibry.
Posiadamy również w ofercie wysokiej jakości pościele lniane, pościele wełniane, pościele jedwabne, pościele z mikrofibry.
W naszym sklepie znajdują się pościele w różnych rozmiarach. Począwszy od rozmiarów dziecięcych tj. 100×135, 90×120, aż do rozmiarów standardowych tj, 160×200, 220×200.

Na stanie asortymentu naszego sklepu posiadamy pościele w szerokiej gamie kolorystycznej. Mamy dostępne pościele stonowane, jednokolorowe, pastelowe ale również wzorzyste: w paski, kwiaty, serca. W naszym asortymencie posiadamy pościele na różne okazję: tj. na urodziny, na walentynki, śmieszne pościele na prezent. Zadbaliśmy również o nasze najmłodsze pociechy. Dla nich polecamy pościele dziecięce w różne wzory a także z postaciami. Posiadamy pościele z nadrukami z bajek takich jak: Bing, Cars 19 Race, Kraina Lodu, Myszka Mickey, Myszka Minnie. Mamy również pościele z Spiderman, Strażak Sam, Baby Shark, Super Zings, Tomek i Przyjaciele, Superman, Lego Ninjago.

Showing 1–40 of 910 results

Showing 1–40 of 910 results