W naszym sklepie znajdą Państwo ręczniki dla całej rodziny. Wykonane są w 100% z bawełny. Kolorystyka jest bardzo różna. Posiadamy ręczniki w stonowanych odcieniach szarości, beżu, różu ale również o intensywnych i soczystych barwach. Znajdą tu Państwo ręczniki w kolorach nowoczesnych tj. musztardowym, granatowym , zielonym. Dostępne są również ręczniki z haftem oraz z różnego rodzaju zdobieniami i haftami.

Na stanie mamy również ręczniki kąpielowe dla dzieci z postaciami z bajek takich jak: Psi Patrol, Strażak Sam, Myszka Minnie, Bing, Świnka Peppa, Supa Strikas, Tomek i Przyjaciele, Kraina Lodu, Tomek i Przyjaciele, Sąsiedzi, Spiderman, Strażak Sam, Batman, Star Wars, Księżniczka Śnieżka, Vaiana, Masza i Niedźwiedź, Angry Birds. Ręcznik kąpielowy dziecięcy to świetne rozwiązanie podczas wakacji nad morzem, jeziorem, ale również podczas codziennych kąpieli domowych.

Nasze ręczniki wysokiej jakości są wytrzymałe na pranie. A ogromny wybór wzorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy ręczniki w różnych rozmiarach tj. 40 x 60 cm, 50 x 90 cm, 50 x 80 cm, 70 x 140 cm,

W naszej ofercie znajdują się ręcznikowe zestawy prezentowe dla najmłodszych. Jest to świetna alternatywa wyprawki dla niemowląt.

    Showing 1–40 of 159 results

    Showing 1–40 of 159 results