Oferujemy poduszki w różnych rozmiarach i wzorach. Posiadamy poduszki dekoracyjne, które dopełnią wnętrze oraz poduszki dziecięce. Poduszki dziecięce występują w różnych wzorach. Są to poduszki z motywami zwierzęcymi, poduszki z postaciami z bajek, poduszki dla miłośników gier.

Poduszka z ulubioną postacią z bajki to doskonały prezent na różne uroczystości takie jak: Dzień dziecka, urodziny, imieniny, mikołajki czy też prezent świąteczny. Oferujemy również poduszki personalizowane z własnym zdjęciem lub rysunkiem, które również będą idealnym pomysłem na prezent z okazji dnia mamy, taty, babci oraz dziadka.

W ofercie znajdują się również poszewki na poduszki w jednym kolorze. Dzięki czemu idealnie wpasują się w każde wnętrze. W wyborze materiału należy kierować się osobistymi preferencjami. Dostępne są poszewki frote, jersey, bawełniane, z bawełny satynowej. W naszym sklepie internetowym posiadamy również poszewki wsypowe w rozmiarach: 40×40 cm, 50×60 cm, 70×80 cm, 80×90 cm.

Kolejnym oferowanym przez nas produktem są wsady wykonane z tkaniny aksamitnej. Dzięki swojej konstrukcji i dużej gęstości tkania, wypełnienie nie przesuwa się. Całość jest lekka i przewiewna co skutkuje dużym komfortem podczas spania. Dużym atutem jest brak sztucznych barwników i szkodliwych związków chemicznych, co sprawia, że oferowane przez nas wsady są bezpieczne dla zdrowia. Wypełnienie jest antyalergiczne.

Showing 1–40 of 220 results

Showing 1–40 of 220 results