Obrus stanowi podstawowe wyposażenie każdego wnętrza. Zazwyczaj każdy w domu ma kilka obrusów na zmianę w różnych kolorach i wzorach. W miarę upływu czasu zmieniają się również trendy modowe. Nowy obrus w ciekawy wzór lub o intensywnej barwie potrafi dużo zdziałać. Obrus możemy dobrać również do stylu w jakim mamy urządzony dom czy mieszkanie.

Jeśli nasz dom urządzony jest w stylu nowoczesnym, który charakteryzuje prostotą i minimalizmem powinniśmy wybrać obrus również prosty bez zbędnych zdobień. Kolory, które królują w stylu nowoczesnym to: biel, czerń, szarość oraz beż.

Jeśli natomiast uwielbiamy styl skandynawski, w którym główną rolę odgrywa biel. Możemy wybrać obrus w kolorze bieli, szarości, czerni. Możemy również przełamać kolorystykę domu kolorem np. żółtym lub zielonym. Kolory nadadzą wnętrzu przytulności i charakteru. Jeśli chodzi o obrus we wnętrzu skandynawskim najbardziej pasuje prosty, bez zdobień.

Styl klasyczny z kolei stworzony jest dla osób, które nie lubią częstych zmian i urządzają dom na lata. Kolory, które przeważają w tym stylu to beże i brązy. Wnętrze często spójne jest poprzez rodzaj materiału lub poprzez kolor.

Styl Glamour charakteryzuje się przepychem i blaskiem. Kolory bazowe to przede wszystkim biel, złoto, srebro, czerń, róż. Obrus do wnętrza glamour może być gładki lub zdobiony np. kryształkami. Ważne aby znaleźć odpowiedni balans, gdyż z luksusem można łatwo przesadzić.

    Showing 1–40 of 99 results

    Showing 1–40 of 99 results