Koce i narzuty jako niezastąpiony dodatek do wnętrza

Uzupełnienie salonu czy sypialni o koce sprawia, że wnętrza te stają się bardziej przytulne. Miękki koc to niezastąpiony dodatek podczas wypoczynku, gdy jest nam chłodno lub podczas poobiedniej drzemki.

Koc przyda się również przy wyprawie na piknik z rodziną. Rozłożony na trawie stworzy miejsce odpoczynku.

Koc stanowi również element dekoracyjny. Możemy nakryć nim kanapę a kolorem lub wzorem odmienić lub odświeżyć wystrój. Możemy również taki koc zwinąć tworząc odpowiednią dekorację.

Narzuty na łóżka jako element funkcjonalny i dekoracyjny
Narzuta na łóżko poza swoją funkcjonalnością pełni w dużej mierze rolę dekoracyjną. W sypialni łóżko stanowi niejako serce pokoju. Należy więc szczególną wagę przywiązać do jego wizerunku, gdyż jest to obiekt na którym zwykle w pierwszej kolejności skupiamy swój wzrok. Mamy ogromny wybór jeżeli chodzi o fakturę materiału.
Posiadamy największy wybór kolorów i materiałów. Jeżeli wnętrze urządzone jest w klasycznym stylu, postawmy na stonowane kolory narzuty. Mogą to być bardzo modne szarości, beże, delikatne róże. Jeżeli wnętrze urządzone jest w stylu nowoczesnym wybierzmy kolory ponadczasowe, które ożywią wnętrze. Do takich kolorów należy kolor musztardowy, zieleń butelkowa czy ciemny niebieski (granatowy).
Narzuta pełni również funkcję ochronną i zwykle wykonana jest z grubszych tkanin. Elementem dekoracyjnym mogą być również falbanki lub niestandardowe obszycia.
Bardzo modne są również narzuty welurowe, które dzięki miękkości i wytrzymałości dodają sypialni uroku i przytulności. Jest to tkanina niezwykle subtelna i elegancka.
Narzuty żakardowe wykonane są z materiałów wysokiej jakości oraz posiadają wypukłe bogate zdobienia. Z reguły są to narzuty dwustronne, które bardzo cenione są przez osoby lubiące co jakiś czas odmienić swoje wnętrze.

    Showing 1–40 of 105 results

    Showing 1–40 of 105 results